MYSL

Vytvořte si perfektní ranní rutinu

Ráno dělá den! Kolik z nás má ráno hektické, zaspala jsem, rychle připravit věci, jenom rychle prolítnu facebook, kde mám kafe, bože co mu v té koupelně tak trvá, kde je sakra ten autobus. A tímhle chcete začít den? Při cestování, ač se to zdá paradoxní jsem se naučila vstávat brzo, mohli jsme vstávat v kolik jsme chtěli, ale stejně jsme se budili kolem 6 hodiny a někdy i dřív. Dokonce jsem začala cvičit, což jsem po ránu už vůbec nedělala a nakonec jsem bez nějaké aktivity odmítala jít na snídani. Tělo to chtělo! Cítila jsem, že je to správně, tak jsem se rozhodla na sobě víc pracovat.

Začala jsem tím, že jsem si stáhla skvělou aplikaci Fabulous, která mi pomáhala vytvořit si denní návyky a dodržovat je. Ze začátku jsem na sebe kladla velké nároky, což mě po chvíli přestalo bavit a začala jsem to flákat. Některé návyky jsem vymazala a začala pomalu a přirozeně úkoly přidávat. Při cestování je těžší režim dodržovat, každý den děláte něco jiného, na jiných místech a nemáte ke všem návykům ideální podmínky (o to víc jsem se těšila, až zabřednu zase normálního světa s pravidelným režimem).

Už jen že jste navštívili tyto stránky, tak máte touhu něco změnit. Takže pokud jste pevně rozhodnuti začít pomalými krůčky růst a pracovat na svém já, začněte hned z rána. Chceme si přeci vybudovat den, za kterým když se otočíme budeme z něj mít dobrý pocit. Každý přece takový den chce, nejlepší je přijmout výzvu k vytvoření ranní rutiny s někým blízkým, s někým s kým budete denně v kontaktu a budete se motivovat (připomínám ne demotivovat).

S vytvořením dobrých návyků, které si sami zvolíte, pomalu eliminujete ze svého života špatné návyky. Proto pojďme pracovat na tom, aby váš den nebyl jen honěním se za prací, nebo zbytečnou prokrastinací, ale aby jste si ho vychutnávali už od rána a měli ho rádi. 

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.