TOULKY JAKO BEZDĚTNÍ

Přestavba auta

Na internetu je spoustu inspirace, jak lidé kempují se svými auty. Od předělaných dodávek, od obrovských karavanů, až po stanování vedle auta. Dřív jsem si neuměla představit, že bych takhle trávila dovolenou, na tož takhle žila. Ale co není může být. Postupem času, jsem si k tomhle druhu cestování našla vztah a chtěla jsem ho zkusit. Já a moje auto. Parťáci na cestách, v horách i loukách, u jezer i moří.

Inspirace na internetu bylo tedy dost, mohli jsme začít s přítelem řešit konstrukci. Na konstrukci padla stará, ale bytelná skříň, která ideálně odpovídala rozměrům. Změřit, nařezat, vyvrtat a usadit. Zní to jednoduše, ale zabralo to celý víkend, padlo na to pár sprostých slov, výsledek ale stál za to.

Postel je udělaná na třetiny a má rozměr 120×200 cm pro dva akorát, pro jednoho letiště. Sedačky jsou sklopené, proto to rázem může být auto pro 5 lidí.  Na internetu jsem si objednala molitan (5cm) a paměťovou pěnu (3cm) a nechala ho rovnou nařezat na kusy, mamka mi ušila potahy a už se spalo jako v pokojíčku.

 

Mohlo by se vám také líbit...