O mně

Kateřina Poláková

Býk. ENFP. Co k tomu říct. Mám svůj názor na všechno, většinou jiný než ostatní. Proto jsem se snažila změnit svět, nepovedlo se! Musela jsem začít měnit sebe.
Ráda se toulám po světě, potkávám nové lidi, objevuji přírodu, města, vesnice. Vážím si každého dne, protože i ten nejhorší zážitek je nejlepším učitelem. Duší jsem kreativec, který by neustále něco tvořil. Od psaní, malování, navrhování, šití, háčkování (ani psi to nosit nechtěli), přes sekání do dřeva, až k rytí zahrádky. A tím moje portfolio zdaleka nekončí. Ale někdy se jednoduše dostanete od motivačních článků do bodu, kdy si ráno řeknete, tak takhle ne. Koupíte letenku a vyrazíte pryč.

Jsem zdravě sebevědomá žena, která se snaží žít zodpovědně a vstávat s radostí do nového dne.

Ale taky jsem..

  • Měla jsem zdravotní problémy kvůli špatnému stravování a přejídání.
  • Moje mysl, by mohla psát knihy o tom, co si o mě asi lidi myslí.
  • Vztahy s okolím? Občas velká přetvářka!
  • Utrácela jsem hromady peněz, které jsem neměla, za věci, které jsem nepotřebovala.
  • Libovala jsem si hodně v materialismu a drahých věcech.
  • A za mé sobecké a rozmazlené jednání bych si zpětně dala nějakou tu facku.

S pádem na dno přišly změny. Dva roky my trvalo, než jsem se mentálně dostala tam, kde jsem teď. V mém osobním  restartu mi hodně pomohl můj partner. Jsme spolu od mých 18ti let, takže můžu říct, že něco už se mnou zažil a nikdy to se mnou nevzdal.

Dnes…
se snažím každý den se pomáhat sobě i ostatním, protože podle mě největší recept na štěstí je sdílená láska a laskavost. Projekt ZODPOVĚDNĚ PO SVĚTĚ jsem vymyslela na mé 4 měsíční pouti jihovýchodní Asii. Kde jsem si celkově utřídila myšlenky a konečně dostala pod kůži správné stravování (stala jsem se veganem). Měla jsem v hlavě jasnou představu o tom jak si představuji zodpovědný svět. Proto jsem to hodila na papír a vznikl z toho hezký projekt, kterým chci oslovit lidi, kteří mají stejné problémy a chtějí se změnit. Myslím, že společně se můžeme podporovat, měnit sebe i svět v lepší.