ECO NATURE

BAREFOOTY – BOSOBOTY

Určitě už jste potkali někoho, kdo měl na sobě takové ty nevzhledné prstové ponožky a chodil v nich po městě jakože bos. Tak tohle byl prvopočátek bosých bot, i když stále můžete narazit na někoho kdo takové ponožky nosí, dnes jsou bosé boty k nerozeznání od normálních. Fígl je v tenké a široké podrážce, která vám nejvíce přiblíží pocit bosé chůze a zároveň poskytuje dostatečnou ochranu a komfort. Lidské chodidlo je mistrovské dílo přírody, které nepotřebuje, žádně pseudo tlumiče, ani podporu klenby. Naopak tyhle podpory vedou ke špatnému držení těla, zbytečně tvrdými dopady na paty, bolestmi zad a kyčlí. Díky těmto botám se vaše noha pohybuje přirozeně, tak jak příroda chtěla. V zimě můžete dát do bot vyjmutelnou vložku, která udržuje nohy v teple i během chladnějšího období.

Moje oblíbené barefooty jsou od značky VIVOBAREFOOT, hlavně proto, že firma klade velký důraz na co nejmenší zatížení životního prostředí. Při výrobě obuvi jsou používané recyklované a recyklovatelné materiály. Mají ultra tenkou patentovanou podrážku.

Pokud chcete žít zodpovědně ke svému tělu i k přírodě, neváhejte a rozhlédněte se po vašich bosích botách. Oblíbenost roste a není to jen marketingový tah.

 

 

 

You may also like...